Gentoo Logo
Gentoo Spaceship

Get Started
Gentoo Handbook
Downloads

News
Security Announcements
Calendar
Infrastructure Status

Documentation
Gentoo Handbook
Featured Documentation
IBM dW/Intel article archive

Get Gentoo
Downloads
Mirrors

Community
Discussion Forums
IRC Channels
Mailing Lists
Report Issues
Planet (Blogs)
Online Package Database
Wiki
Contact Us
Sponsors

Get Involved
Report Issues
Help Wanted
Help maintaining packages
Discussion Forums
IRC Channels
Mailing Lists
Become a Developer
Offer Resources
Enhancement Proposals (GLEPs)
Source Repositories
Developer's Manual

Other
Developer List
Developer Map
Gentoo Stores
Projects

About
About Gentoo
Philosophy
Social Contract
Name and Logo Guidelines
Logos and themes
Screenshots
1.  Jak się z nami skontaktować?

Kontakt z Gentoo

Wprowadzenie

"Gentoo" to wiele rzeczy. To dystrybucja Linuksa przeznaczona dla każdego. To filozofia zarządzania. Jest to także organizacja o charakterzy niekomercyjnym. Dokument ten ma pomóc skontaktować się z odpowiednią grupą wewnątrz Gentoo, tak aby korespondencja mogła przebiegać tak szybko jak to tylko możliwe.

Odnośnie informacji na temat zbliżających się wydarzeń, wywiadów, ogólne pytania lub po prostu by dowiedzieć się więcej o Gentoo i o produktach Gentoo należy skontaktować się z jedną z osób odpowiedzialnych za Public Relations.

Odnośnie informacji na tej lub innej internetowej stronie Gentoo prowadzonej w domenie gentoo.org, należy skontaktować się z Webmasterami.

Odnośnie informacji o Fundacji Gentoo lub czymkolwiek innym powiązanym z własnością intelektualną Gentoo, znakami firmowymi i prawami autorskimi, należy skontaktować się z Fundacją Gentoo.

Pomocy związanej z Gentoo Linux, innym produktem lub projektem Gentoo, można szukać na stronie pomocy.

Public Relations

Projekt Public Relations i jego podprojekt wydarzenia są odpowiedzialne za rozpowszechnianie informacji o Gentoo oraz za koordynowanie naszego udziału we wszelkich imprezach handlowych i pokazach.

Zespół PR to zespół odpowiedzialny za kontakt ze światem. Są oni drzwiami do wnętrza Gentoo. Wszelkie materiały na artykuł, kogoś do wywiadu, informacji o Gentoo lub o tym co może oferować najlepiej szukać właśnie u nich. Można się z nimi skontaktować poprzez e-mail pr@gentoo.org - ludzie z zespołu odpowiadają najszybciej jak to tylko jest możliwe.

Webmasterzy

Podtrzymywanie obecności Gentoo w sieci to trudne zadanie. Gentoo ma oddany zespół webmasterów którzy zajmują się stroną, pilnując, aby była dokładna i aktualna. Aby skontaktować się lub wystawić komentarz na temat strony internetowej Gentoo, należy skontaktować się właśnie z tym zespołem. Wystarczy wysłać e-mail na adres www@gentoo.org, a na pewno ktoś szybko odpowie.

Fundacja Gentoo i jej doradcy

Fundacja Gentoo jest niedochodową organizacją, która została utworzona by bronić własności intelektualnej Gentoo. Jej doradcy są opiekunami prawnymi jednostki jaką jest Gentoo w USA. Pytania o naturze prawnej należy kierować właśnie do nich - poprzez e-mail trustees@gentoo.org.Zaktualizowano 1 sierpnia 2006

Oryginalna wersja tego dokumentu została po raz ostatni zaktualizowana 28 stycznia 2011. Jeśli chcesz pomóc w aktualizacji tego dokumentu do najnowszej wersji, skontaktuj się z Łukaszem Damentko, koordynatorem polskiego projektu tłumaczeń dokumentacji Gentoo.

Podsumowanie: Kontakt z przedstawicielami Gentoo.

Donate to support our development efforts.

Copyright 2001-2015 Gentoo Foundation, Inc. Questions, Comments? Contact us.