Gentoo Logo

Gentoo Monthly Newsletter

Spis treści:

1.  Czym jest Miesięcznik Gentoo?

Nasz Miesięcznik dostarcza użytkownikom wielu ciekawych informacji na temat Gentoo. Zwykle podsumowuje najważniejsze wydarzenia związane z naszą dystrybucją i prezentuje je w krótkiej oraz czytelnej formie.

GMN jest publikowany na naszych stronach, poprzez listę dyskusyjną oraz kanał RSS. Aby zaprenumerować miesięcznik wystarczy pusty e-mail na adres gentoo-gmn-pl+subscribe@gentoo.org, wtedy co miesiąc w waszych skrzynkach pocztowych powinien pojawić się kolejny numer. Wydania będą także ogłaszane za pośrednictwem RSS, zachęcamy do subskrypcji kanału.

GMN będzie także tłumaczony na różne języki jak tylko uda się zorganizować ochotników którzy podejmą się tego zadania.

Bardzo cenimy sobie wszelkie uwagi oraz propozycje naszych czytelników. Jeśli chcecie podzielić się czymś z nami, wystarczy podesłać to na adres gmn-feedback@gentoo.org. Osoby zainteresowane pisaniem do GMN mogą zgłosić się pod adres gmn-writers@gentoo.org.

2.  Archiwa Miesięcznika Gentoo

Data Streszczenie
26 maja 2008 Status Fundacji Gentoo. Wywiad ze studentem programu GSoC. Monitorowanie sieci z terminala.
18 lutego 2008 Wybory Rady Powierników. KDE 4.0.1 w drzewie Portage. Jak pracuje zespół Emacs. Nowe graficzne statystyki.
21 stycznia 2008 Inauguracyjne wydanie Misięcznika Gentoo. Podsumowanie serwisu Gentoo Planet. Informacje o sterownikach ATI.


Drukuj

Zaktualizowano 19 stycznia 2008

Podsumowanie: Miesięcznik Gentoo

Anant Narayanan
Autor

Donate to support our development efforts.

Copyright 2001-2015 Gentoo Foundation, Inc. Questions, Comments? Contact us.